Webhosting

Je doména voľná?
.

NajWeb.sk

Naučte sa zarábať!

Univerzita online podnikateľa na Internet-Marketing-Strategie.sk
Kozorožec - ročný horoskop 2010
Kozorožec 22.12. – 20.01.

V roku 2010 na Kozorožcov čakajú rôzne skúšky.
 
Baran – bojovník
 
Baran: 21.3. – 20.4.
Životné heslo: Ja chcem!
Ako ho spoznáte: Dvere izby sa rozletia a v nich sa rysuje štíhla športová postava, ktorá na seba okamžite upúta pozornosť. 
 
 

Odporúčame: Skvelý darček!

Kniha Prebudili ma anjeli

Prebudili ma anjeli je skutočný príbeh - o mne. Píšem o tom, akou cestou som prešla za posledné roky. Bolo to veľmi dobrodružné putovanie. Podnikateľka, ktorá sa o duchovné veci nezaujímala, sa zrazu ocitne vo svete anjelov. Viete si predstaviť, aké šoky som prežívala. O tejto ceste a o tom, kam ma to doviedlo, si môžete prečítať knihu už v októbri 2013.
Monika
Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.
Jozef Banáš

Úžasná, neopakovateľná akcia v PREDPREDAJI:

CD Úspech a šťastie na dosah (v hodnote 10 Eur)  - ZADARMO ku knihe!

Ďalšou výhodou je osobné venovanie od autorky priamo do knihy - túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete!

Viac o knihe... |          Prejsť k objednávke.. .

 

Škorpión žena 23.10 – 21.11. Tlačiť E-mail
(44 x)
Obsah článku
Škorpión žena 23.10 – 21.11.
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Znamenia zverokruhu | Prečítané 32620x
 
Image
V žene narodenej v znamení Škorpióna je hlboká, tajomná krása. Je príťažlivá, hrdá a plne sebavedomá. Žena Škorpión je plná vášne pre život, napriek tomu bude v skutočnej búrke jej chladný rozum a oceľová sila fungovať ako záchranná plť...
 
Žiadna žena Škorpión si nemyslí, že nie je celkom ženská, a vy sám sa asi divíte, o čom to hovorím, keď ste do jednej takej zamilovaný. Toto dievča má rozhodne dostatok osobitého kúzla a je neobyčajne zvodná.

Akonáhle dievčatko v Škorpiónovi odhalí rozdiel medzi modrými a ružovými topánočkami, zmieri sa s nosením ružových, pretože vždy dokáže vyťažiť z danej situácie maximum. Avšak ružová nie je jej prirodzená farba. Skutočná farba jej povahy je tmavo fialová alebo bordová, čo vôbec nie sú ženské farby.
Tak či tak, aby sme jej priznali kredit, ona vo vás vzbudí dojem, že sú.

Dievča Škorpión drží na uzde svoju túžbu dominovať, a zatiaľ geniálne predvádza svoju ženskosť. Robí to s väčšou rafinovanosťou než dievčatá narodené v Baranovi, Levovi a Strelcovi, ktoré majú v sebe tiež určitý mužský element. Aspoň to tak bude robiť počas "balenia".

Môžu nastať prípady, keď je nič netušiaci manžel kruto prekvapený, keď si vyklepáva svadobnú ryžu z topánok a ilúzie z očí. Napríklad na rozdiel ženských Baranov táto žena potlačí svoju silu a energiu a dovolí mužovi, aby jej zapálil cigaretu. Pritom ho zmagnetizuje ťažkým parfumom a exotickými pohľadmi.
 
To je omnoho zvodnejšie, než si sama zapáliť cigaretu zápalkou a vyfúknuť mu dym do tváre - a ona to vie. Vie toho omnoho viac. Iné dievča by sa vám možno vrhlo do náručia a vykrikovalo svoju lásku do sveta.

Dievča Škorpión k vám však bude kráčať zvoľna, zvodne a ticho vám odovzdá svoju intímnu správu. Je to neuveriteľné, ale tieto ženy dokážu vyzerať sexy v džínsoch, jazdeckých nohaviciach alebo teniskách. Možno je to ich zastrený hlas, ktorý vytvára ten dojem. Nebude na vás žmurkať dlhými riasami a slepo vás zbožňovať.


 
< Predchádzajúca   Ďalšia >